.

.

New
Се Повлече Јаже Еластична Јаже Crossfit Поставите Мултифункционален Обука Опрема Гумени Бендот Појас Фитнес Опрема

Се Повлече Јаже Еластична Јаже Crossfit Поставите Мултифункционален Обука Опрема Гумени Бендот Појас Фитнес Опрема

DEN 393.00
DEN 436.32

Стока
Достапно.

Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба. и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
-Повратни информации
Ако имате било какви проблеми со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Ние сме многу горди на нашите односи со клиенти и нашите повратни информации оценка и ќе настојуваме да го надминете сите проблеми. Но, ако цел повеќе од 200$, ние ќе брод од Експрес бесплатен превозот кој ќе пристигне во рок од 3-7 работни дена.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Купувачот ќе бидат одговорни за превозот на храна за да се вратите на предмети. Вообичаено е дозволиво разликата во големината се appoximately 0-2cm во мерењето. Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе биде одложен. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. со пена рачки на двата краја, и за професионална мажите фитнес excercise долготрајната употреба може да се подобрат човечкото тело крива, зајакнување на мускулите линии, особено на мускулите на горниот дел на раката. Ова фитнес бенд може да зајакнување на функцијата на други делови од телото, и да ги елиминираат вишокот на масти слој, така што вашата фигура ќе стане повеќе одговара.

Детали

Одделот За Името:
Жените
Бренд Име:
kylinfit
Примена:
Се Повлече Јаже
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Број На Модел На:
QJ-BL06
боја:
жолта,сина,црвена,зелена,црна
Е Прилагодена:
Yes
Пол:
Жените и мажите
Место на Потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти