.

.

New
Јога Пилатес Отпор Тера Бендови Рамен Латекс Вежба Телото Бенд Жените Тренинг и Фитнес Опрема

Јога Пилатес Отпор Тера Бендови Рамен Латекс Вежба Телото Бенд Жените Тренинг и Фитнес Опрема

DEN 286.00
DEN 336.00

Стока
Достапно.


Цената за промоција ,боја испрати по случаен избор ,нема лого на неа ,ве молиме потврдете пред цел ,ви благодариме!
Јога Пилатес Отпор Тера Бендови Рамен Латекс Вежба Телото Бенд Жените Тренинг и Фитнес Опрема Карактеристики :
.Станот Бендови се одлични за Терапија, Јога, Пилатес, и основна сила и флексибилност отпор вежби.
.Овие Бендови се направени од природен латекс и не треба да се користи од страна на луѓе чувствителни или алергични на латекс
.Тело-Бендови Рамен Бендови се неверојатно разновиден алатка за додавање на отпорност на истегнување, кревање, и тежина обука вежби
. Сите бендови се 120cm 15см во должина и Широчина.
.Идеален за изградба на горниот и долниот дел од телото сила за рехабилитација или фитнес
.Тие може да се користи додека патуваат, седи дома, или дури и во канцеларија
Јога Пилатес Отпор Тера Бендови Рамен Латекс Вежба Телото Бенд Жените Тренинг и Фитнес Опрема Спецификации :
.Боја : Случајни
.Материјал : Латекс
.Големина : 1200 x 150mm
.Тежина : 60g
.Пакување : OPP вреќа
Јога Пилатес Отпор Тера Бендови Рамен Латекс Вежба Телото Бенд Жените Тренинг и Фитнес Опрема Пакет Содржина :
.1 x Јога Латекс Вежба Бенд

Детали

Број На Модел На:
F409701
боја:
Во случаен избор
Свеж

Избор на клиенти