.

.

New
Русија slingshot гума 10 парчиња Гума бенд латекс цевка се повлече јаже поблиску-пролет еластична гума бенд тензија уред

Русија slingshot гума 10 парчиња Гума бенд латекс цевка се повлече јаже поблиску-пролет еластична гума бенд тензија уред

DEN 367.00
DEN 432.00

Стока
Достапно.

-16.74 /метар -11.96 /метар Русија slingshot гума 10 парчиња Гума бенд латекс цевка се повлече јаже поблиску-пролет еластична гума бенд тензија уред

Детали

боја:
10pcs црвена, 10 компјутери сребро сива
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Примена:
Се Повлече Јаже
Број На Модел На:
1745
Одделот За Името:
Унисекс
Тип:
Се Повлече Јаже
гумени бендот :
slingshot гумени бендот
боја:
црвено, жолто и сино злато
Свеж

Избор на клиенти