.

.

New
10 Метри Дијаметар 16mmX3mm speargun гумени бендот подводни самострел гума од страна на E-ЕКСПРЕС

10 Метри Дијаметар 16mmX3mm speargun гумени бендот подводни самострел гума од страна на E-ЕКСПРЕС

DEN 4262.40

Стока
Достапно.


Нуркање се Нурне Прашка Spearfishing Пиштол Вежба Гумена Цевка надвор/внатре Φ16/3мм Надворешниот дијаметар : 16mm Внатре дијаметар : 3мм Должина : може да биде било метри сакате, над цена е 1 метар цена.

Детали

Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Број На Модел На:
16*3ММ
Одделот За Името:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти