.

.

New
Краток став зелена отпор бендови салата сила за обука латекс отпор бендови спортски тренинг опрема повлече прстен

Краток став зелена отпор бендови салата сила за обука латекс отпор бендови спортски тренинг опрема повлече прстен

DEN 104.00
DEN 208.32

Стока
Достапно.

Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
-Shippment
1. Јаже должина : 1.
-Враќање
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail.
Ние ви препорачуваме купувачот контакт со нас преку кои може да вклучуваат претходниот разговор ако купувачот се прашање на објектот, за да знаеме што се случи конкретно и да ги реши тоа брзо.
-Боја На Несовпаѓање
Разликите во боите можат да бидат предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина, итн. Вообичаено е дозволиво разликата во големината се appoximately 0-2cm во мерењето. Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе биде одложен. Максимален напон : £ 20.
Направени од врвен квалитет TPR и нема да над-протега за разлика од поевтини копии. Купувачот треба да се обиде да ги пополни барање woth логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Купувачот ќе бидат одговорни за превозот на храна за да се вратите на предмети. и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако наплата е можно. Тоа, исто така, има силна кондиција ефект.

Детали

боја:
Зелена
Примена:
На Возилото Exerciser
Бренд Име:
kylinfit
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Одделот За Името:
Мажи
боја:
Зелена
Место на Потекло:
Кина
применливи корисник:
Жените и мажите
Свеж

Избор на клиенти