.

.

New
BBR10 Нови 3pcs/лот 3 Нивоа на Располагање се Повлече До Отпор Бендови Crossfit Вежба Телото Глуждот Фитнес Отпор Јамка Бенд

BBR10 Нови 3pcs/лот 3 Нивоа на Располагање се Повлече До Отпор Бендови Crossfit Вежба Телото Глуждот Фитнес Отпор Јамка Бенд

DEN 549.60

Стока
Достапно.

PLS Заврши цел.5 mm (10-25 LB)
600*21*4.5 мм (15-45 LB)
6 00*29*4.
Б : Ако имате било каков проблем со производот & нашите услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш.Боја : зелена ,виолетова и црвена боја .
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
A : ние обезбеди 3 месеци гаранција.
C : befor враќање предмети,ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашите врати адреса и напишете "подарок" за испорака на состојба,ве молиме да користите regulare поштенска услуга и го испрати на следење на број. Совршен за Crossfit,Јога & Фитнес Класи, Совршен за Губење на Обука, Совршен за Истегнување и Флексибилност
Пакет содржина :
3pcs * Отпор јамка Бендови
Забелешка : Ако ви треба други различни објект во мојата продавница, ве молиме кликнете на следниве слики за да ги најдете.
C : Ако имате добиете предмети .ако предмети е неисправна на 3 месеци,може да ги испратите назад кон нас,ние ќе ја испрати на ио нова по добивањето на неисправни објект. Ние ќе го реши проблемот во најкус рок.
Б : купувачот се единствените одговорни за враќање надоместоци за гаранција предмети. Ви благодариме
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Многу Ниска цена Само како Промоција.

Детали

Бренд Име:
FAYOGI
Примена:
Се Повлече Јаже
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Одделот За Името:
Унисекс
Број На Модел На:
BBR10
Свеж

Избор на клиенти