.

.

New
led Продолжување кабел 1meter 8pcs

led Продолжување кабел 1meter 8pcs

DEN 768.00

Стока
Достапно.


Ние сме стручни во LED полето,и ние сме иноватор и производителот на LED светла. Фокусирајќи се на високо пазари ,најдобар квалитет и најдобра услуга ,50000h животниот век ,3 години гаранција, повеќе квантитет или целата продажба ве молиме договор под директно , ќе добиете најдобра услуга.
Mail : sales03at keepsun-led.com
Skype : sales03_1350
We Chat : ywsghr007
Телефон/Whatsapp : 86-18895349685
Веб :
Пратката Избори : Ние брод на нашата мини led светлата страна на ПРОЗОРЦИ/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ експрес која трае 3-7 дена да пристигне, или со авион товар кој трае околу една недела за да се пристигне , или по море, која трае околу еден месец да пристигнат , во зависност од вашите вистински потреби.
Внимателен Услуги :
1.Брз одговор во рок од 24 часа
2.Мило да ви обезбеди професионална LED осветлување дизајн услуга
3.Поволна цена според големи количина .
По продажба на услуги :
1;за Време на гаранцискиот период , замена на нови приклучоци за слободни, нови мини led место светло брза испорака
2;По гарантниот период, замена на резервни делови за слободни, нови мини led место светло навремена испорака.

Детали

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Материјал:
пластичен капак
Влезниот Сигнал:
AC110-260VAC
сертификација:
CE,RoHS
Тежина:
0.2kg
Карактеристики:
led драјвер
Влезен Напон:
AC110-260VAC
Гаранција:
3 Години
Повратен Сигнал:
Константен напон
Број На Модел На:
led моќ снабдувач
Излезниот Напон:
12V/8.3 НА
Модел:
led Продолжување кабел
Свеж

Избор на клиенти