.

.

New
Константен напон AC100V-240V Конвертор Адаптер за Полнач DC12V 5A Адаптер За Напојување LED Светло Лента Бесплатен превозот

Константен напон AC100V-240V Конвертор Адаптер за Полнач DC12V 5A Адаптер За Напојување LED Светло Лента Бесплатен превозот

DEN 342.00
DEN 552.00

Стока
Достапно.

-23.15 /метар Постојан Струја глобална напојување за AC100-240 V Конвертор Адаптер DC12 V 5 A Напојување За 2835 3528 5050 LED Светло Лента Бесплатен превозот
Опис На Производот
100% сосема нов и висок квалитет
Тип : 12 V 5 A
Текст : 110-240 V AC 50/60 Hz
Од стави : 12 V 5 A
Кабелот за напојување е вклучено : 120 CM
Приклучок : ЕУ (ве Молиме изберете и внесете белешка ако тоа е погодни за вашата земја стандард)
Количина : 1 PC
Пакетот вклучува :
1 x 12 V 5 A AC Адаптер(САД / У К / ЕУ / AU приклучок)

Детали

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Гаранција:
2 години
Број На Модел На:
12V 5A Адаптер за Напојување
Повратен Сигнал:
.
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Бренд Име:
МУДРЕЦ ЛУ МЕИ
Влезен Напон:
AC110-220V
Влезниот Сигнал:
.
Карактеристики:
12V Напојување Адаптер
Материјал:
Пластични
Излезниот Напон:
12v 5a 60w
Приклучок Тип:
EU
Тежина:
0.4kg
Свеж

Избор на клиенти