.

.

New
6Pieces Со CE EMC LVD 6W AC85-277V LED Драјвер 1-6x1W на 300mA DC2-20V LED PowerSupply Постојан Струја За крушка светилка Бесплатен Превозот

6Pieces Со CE EMC LVD 6W AC85-277V LED Драјвер 1-6x1W на 300mA DC2-20V LED PowerSupply Постојан Струја За крушка светилка Бесплатен

DEN 477.00
DEN 501.60

Стока
Достапно.


6 Pieces Со CE EMC LVD 6 W AC85-277 V LED Драјвер 1-6x1 W на 300m A DC2-20 V LED Power Supply Постојан Струја За крушка светилка Бесплатен Превозот
Информација за производот : Име : LED возење напојување Бренд : SUNSPURT Спецификации : 1-6*1w ce Големина : 37*15*17mm 1-6 Серија 1 Паралелно 1 W
Производ параметри : Влезен напон : AC 85-277 V Излезен напон : DC 2-20 V Излез тековната : 300 MA Ефикасност : >89% фактор на Моќ : престапна>0.6 Тежина : 10.7 g Со CE ( EMC LVD )
Карактеристики на производот : Фабрика за директна продажба! Изолација Три години гаранција! Висок квалитет на Висок квалитет на проектот Долг живот capacitor Ефикасност на Ниво : V Висока ПРЕСТАПНА ефективни Постојан Струја Оган retardant материјал школка! За LED крушка светилка За Таванот Светилка За Панел светлина За Дискутираше во Текот температура заштита во Текот напон заштита

Детали

Wattage:
lcn6w
боја:
Зелена
Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
сертификација:
CE,EMC,LVD,RoHS,ССА
Бренд Име:
SUNSPURT
Материјал:
Вграден-во
Влезен Напон:
AC 85-277V
Карактеристики:
Постојан Струја
Повратен Сигнал:
На 300mA
Влезниот Сигнал:
50/60HZ 0.3 МАКС
Излезниот Напон:
DC 2-20V
Гаранција:
3 Години
Тежина:
10.7g
Број На Модел На:
1-6*1W-вграден
моќност:
6W
Ефикасност:
>89%
Фактор на моќност(ПРЕСТАПНА):
>0.6
Големина:
37*15*17MM
изолација:
Yes
Свеж

Избор на клиенти