.

.

New
5Pieces CE EMC LVD 10W AC85-277V LED Драјвер 6-10x1W на 300mA DC18-34V LED PowerSupply Постојан Струја За крушка светилка Бесплатен Превозот

5Pieces CE EMC LVD 10W AC85-277V LED Драјвер 6-10x1W на 300mA DC18-34V LED PowerSupply Постојан Струја За крушка светилка Бесплатен

DEN 638.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.


5 Pieces CE EMC LVD 10 W AC85-277 V LED Драјвер 6-10x1 W на 300m A DC18-34 V LED Power Supply Постојан Струја За крушка светилка Бесплатен Превозот
Информација за производот : Име : LED возење напојување Бренд : SUNSPURT Спецификации : 6-10*1w ce Големина : 38*18*19mm 6-10 Серија 1 Паралелно 1 W
Производ параметри : Влезен напон : AC 85-277 V Излезен напон : DC 18-34 V Излез тековната : 300 MA Ефикасност : >89% фактор на Моќ : престапна>0.95 Тежина : 13.9 g Со CE ( EMC LVD )
Карактеристики на производот : Фабрика за директна продажба! Изолација Три години гаранција! Висок квалитет на Висок квалитет на проектот Долг живот capacitor Ефикасност на Ниво : V Висока ПРЕСТАПНА ефективни Постојан Струја Оган retardant материјал школка! За LED крушка светилка За Таванот Светилка За Панел светлина За Дискутираше во Текот температура заштита во Текот напон заштита

Детали

Wattage:
LC10W
боја:
Зелена
Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
сертификација:
CE,EMC,LVD,RoHS,ССА
Бренд Име:
SUNSPURT
Материјал:
Вграден-во
Влезен Напон:
AC 85-277V
Карактеристики:
Постојан Струја
Повратен Сигнал:
На 300mA
Влезниот Сигнал:
50/60HZ 0.3 МАКС
Излезниот Напон:
DC 18-34V
Гаранција:
3 Години
Тежина:
13.9g
Број На Модел На:
6-10*1W-вграден
моќност:
10W
Ефикасност:
>89%
Фактор на моќност(ПРЕСТАПНА):
>0.95
Големина:
38*18*19MM
изолација:
Yes
Свеж

Избор на клиенти