.

.

New
2x Плута Облик на Шише Вино Затка Светлина Светилка Стакло LED Festoon Жица String Светлата Страна Божиќ Гарланд Декорација Вљубените

2x Плута Облик на Шише Вино Затка Светлина Светилка Стакло LED Festoon Жица String Светлата Страна Божиќ Гарланд Декорација Вљубените

DEN 211.00
DEN 224.16

Стока
Достапно.


Ние зависи од нашите aliexpress углед и задоволство на клиентите за да се успее.
E-пакет на сад. Предупредува : Единица не е наменета за деца на возраст под 6.
Боја : Мулти-бои/Жолта боја/Бела/Топло Бела/Сино/Црвена/Зелена/Розова
Забелешка : Овој пакет, вклучувајќи 2 парчиња!
Спецификација : -Со пријатна, топла бело-жолта боја, предводени од ѕвездена светлина е совршен за зачин до вашата декорација и додавање добредојде атмосфера во вашата партија, ресторани и продавници. Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб. -Ефикасна и енергетски ефикасен. -18 инчи(47 см) на осветлување жица со 10 LED светилки.
Ако ние не даде причина доволно за 5-ѕвезда оценки, тогаш ве молиме кажете ни како можеме да добиеш 5-star рејтинг пред поднесување yourscores!
. Затоа,
повратните информации се исклучително importantto нас како подобри резултати влијаат
нашата потрага поставување на Aliexpress.
Нормално, тоа трае 7-48 работни дена да пристигнат. Превозот :
Бесплатен превозот од Сингапур Пост Воздух Mail.
Можете да се погледне на веб-сајт прво да се утврди дали оддалечените области.
Ако сакате да користите други express, ве молиме одберете го. -Тешко да се прекине. Низа светлина има многу висока флексибилност дека тоа може да биде лесно да се bended и во облик на околу planys, знаци, мебел и речиси се друго. Се занесе себе си во романса и радост, го слават Божиќ, Нова Година, Родендени и специјални празници.

Детали

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, MultiColors, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Розова
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
JHT Сјај
Водоотпорен:
Yes
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Обликот:
Ѕвезда
Број На Модел На:
S002
Напон:
6V
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Повод:
Бар, Шампањ, Матурска, Дома , Забава , Роденден, Божиќ, Ноќта На Вештерките
Должина:
18 inches(47 cm) of lighting wire
боја:
Мулти-бои/Жолта боја/Бела/Топло Бела/Сино/Црвена/Зелена/Розова
Глава Број:
10 индивидуални Led диоди
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
3pcs AG13 копчето ќелија
Водоотпорен:
Yes
Како да се префрлите:
Прекинувач ON/OFF Копче
Пакување:
2 ПРЕДВОДЕНА од Плута
Каде да се стави:
Дрвото, Гарланд, Шише Вино, Шише Шампањ, Стакло
Свеж

Избор на клиенти