.

.

New
10pcs*3AA батерија управувана сребрена жица LED микро Самовила String светлина божиќ свадба LED светло водоотпорен led светло за осветлување

10pcs*3AA батерија управувана сребрена жица LED микро Самовила String светлина божиќ свадба LED светло водоотпорен led светло

DEN 2938.00
DEN 3264.00

Стока
Достапно.

Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Заштеда на енергија, еколошки Карактеристики кул светлина која не е лесно да се стане топла Совршен за различни прилики, како на пример, свадба, хотел, деловна зграда, фестивал украс, дома декорација, продавница прозорец, клуб, концерт, пеење сала, модна ревија, танцување сала и на сцената и така натаму Тоа ќе создаде прекрасна визуелни ефекти за секоја прилика и празникот на вашите очи Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Внимание Ве Молам !!!
Пакетот содржи 1set 10 M 100 Led String , Секој String светло со 3 AA Батеријата pack (не вклучуваат 3 AA батерии) . Партија настани како што се свадби, родендени, holloween, божиќ, или кои било други специјални настани или занает проекти што би можеле да имаат.
На Бакар Или Сребро String, Ако не се советува, ќе испрати Сребрена жица само
Спецификации :
Работи на 3 АА батерии (не се вклучени)
100 Висок Квалитет Led Диоди
Избор : Топло бела/бела/Сино/Зелено/RGB/Red/Жолта/Розова /Виолетова
Бакарна жица
Жица должина : 10 Метри (33 FT)
LED простор : 10 CM (4 Инчи) НОВ стил на мали LED string светла кои се водоотпорни, па тие може да се користат под вода и се неверојатно! 10 метри 33 FT 100 мали, но многу светла LED е вграден на флексибилни бакарна жица 360 степени светлина, видливост.
препорачувам Alkalina батерии.10 M 33 FT 100 led 3 AA Батерија Напојува Декорација ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светла за Празник Божиќ Свадба Партија, Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат.

Детали

Емитуваат Боја:
Сино, RGB, бела, Топло Бела
Wattage:
0.5W
Тип На Објект:
Монистра
Број На Модел На:
KS-BL-010
Водоотпорен:
Yes
Напон:
6V
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Приклучок Тип:
Никој
Обликот:
Капка Вода
Бренд Име:
KITOSUN
Свеж

Избор на клиенти