.

.

New
Елката светлината LED Батерија-напојува Купер Жица String Светлина Самовила Фестивал дома Декорација Осветлување String за градина

Елката светлината LED Батерија-напојува Купер Жица String Светлина Самовила Фестивал дома Декорација Осветлување String за градина

DEN 2938.00
DEN 3264.00

Стока
Достапно.

Внимание Ве Молам !!!
Пакетот содржи 1set 10 M 100 Led String , Секој String светло со 3 AA Батеријата pack (не вклучуваат 3 AA батерии) . Заштеда на енергија, еколошки Карактеристики кул светлина која не е лесно да се стане топла Совршен за различни прилики, како на пример, свадба, хотел, деловна зграда, фестивал украс, дома декорација, продавница прозорец, клуб, концерт, пеење сала, модна ревија, танцување сала и на сцената и така натаму Тоа ќе создаде прекрасна визуелни ефекти за секоја прилика и празникот на вашите очи Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
На Бакар Или Сребро String, Ако не се советува, ќе испрати Сребрена жица само
Спецификации :
Работи на 3 АА батерии (не се вклучени)
100 Висок Квалитет Led Диоди
Избор : Топло бела/бела/Сино/Зелено/RGB/Red/Жолта/Розова /Виолетова
Бакарна жица
Жица должина : 10 Метри (33 FT)
LED простор : 10 CM (4 Инчи) НОВ стил на мали LED string светла кои се водоотпорни, па тие може да се користат под вода и се неверојатно! 10 метри 33 FT 100 мали, но многу светла LED е вграден на флексибилни бакарна жица 360 степени светлина, видливост.10 M 33 FT 100 led 3 AA Батерија Напојува Декорација ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светла за Празник Божиќ Свадба Партија, Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат.

Детали

Емитуваат Боја:
Сино, RGB, бела, Топло Бела
Wattage:
0.5W
Тип На Објект:
Монистра
Број На Модел На:
KS-BL-010
Водоотпорен:
Yes
Напон:
6V
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Обликот:
Капка Вода
Приклучок Тип:
Никој
Бренд Име:
KITOSUN
Свеж

Избор на клиенти