.

.

New
1M 10 LED Батеријата Управувана Multicolor Бакар Кабел Жица Самовила String Светлина Божиќ Свадба Партија Оркестарот Светилка Водоотпорен

1M 10 LED Батеријата Управувана Multicolor Бакар Кабел Жица Самовила String Светлина Божиќ Свадба Партија Оркестарот Светилка

DEN 672.00

Стока
Достапно.


1 M 10 LED Батеријата Управувана Multicolor Бакар Кабел Жица Самовила String Светлина Божиќ Свадба Партија Оркестарот Светилка Водоотпорен Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат. Партија настани како што се свадби, родендени, holloween, божиќ, или кои било други специјални настани или занает проекти што би можеле да имаат.
Известување!!!
Пакетот содржи 5pcs 4.3 ft 10 Led String , Секој со 2pcs CR2032 Батерии вклучени .
Pls се избере бои .
ние го носат различни бои во СИНО , ЦРВЕНО , ЖОЛТО , ЗЕЛЕНА , ВИОЛЕТОВА , ТОПЛО БЕЛА , БЕЛА , Розова,RGB, Портокал
ве молиме посетете ја нашата продавница за да купи тоа сега опции
Спецификација на производот : Име на Производ : LED Бакарна Жица String Lights LED Бои : Црвена, жолта, сина, зелена, бела, топло бела, розова, виолетова,Портокалова,RGB Жица Боја : Сребрена (уредувачки) Жица со Дијаметар : 0.4 mm Жица Должина : 100cm, 1 Meter Сијалица Простор : 10см, 4inch Батеријата Модел : 2 x Cr2032 Батерии ( Вклучени ) Вклучени Батерии : Да Батеријата може да се замени : Да Работи Време : Повеќе од 48hrs
Пакет се Вклучени : 5 x Micro1m 10 led диоди CR2032 Батерија управувана led string светлина ( Батерии вклучени ) Производ Слики :

Детали

Емитуваат Боја:
Сино, Multicolors Флеш, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова, Портокалова
Тип На Објект:
Монистра
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
KS-CBL-010
Приклучок Тип:
Никој
Обликот:
Капка Вода
Бренд Име:
KITOSUN
LED Сијалица Количина По String:
10pcs Микро LED Светло
LED светла боја:
Бела, Топло Бела , Црвена, Зелена , Сина, Розова , Виолетова, Портокалова, Жолто
LED Проред:
10CM , 4inch
вкупна должина:
4.3 фт ,1.3 М вкупно
Тип На Батерија:
2CR2032 Батерии вклучени, Трае повеќе од 24hours
LED Сијалица големина:
3-4MM , Солза Форма, Forst
Жица боја:
Сребро Обложени Бакарни Жици
водоотпорен или не:
Светлината string е водоотпорен, но имајте на батеријата пакет сува
Име на производ:
Батерија за LED String Светлина
Апликации:
Партија настани како што се свадби,родендени, holloween, божиќ Оркестарот
Свеж

Избор на клиенти