.

.

New
Далечински Dimmer 20 МИЛИОНИ 200 Led диоди Бакарна Жица LED String Светлината Со Сила DC Адаптер 6V 1А String Светлина Божиќ Свадба Декорација

Далечински Dimmer 20 МИЛИОНИ 200 Led диоди Бакарна Жица LED String Светлината Со Сила DC Адаптер 6V 1А String Светлина Божиќ

DEN 530.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.


Политика За Наплата
Ние прифатени се врати, сепак предмети може да се врати до 7days
по стигнат до купувачот рака.Ви благодарам многу за вашето внимание,ова морам да ви кажам дека овој објект ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail . Ви благодариме за вашиот прости! Ви благодариме повторно!!!
Ние може да се избере шпедиција во зависност од вашиот превозот цена не е вашиот избор. Обично Тоа ќе потрае 10-30days. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x 10 M 100 LED string светла со 1x 6 V 1А Адаптер (ЕУ,САД,велика БРИТАНИЈА,АУ Стандардна Опција, Ако не информира нас,ние ќе им понуди ЕВРА Приклучок ) 1x 3 Копчиња на Далечинскиот Dimmer
Плаќање
1. за вашиот превозот.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Но, ние не се надевам дека се повеќе негативни или неутрални повратни информации како долго време на превозот. Предмети мора да се врати во истата состојба што тие беа испратени, во оригинално пакување со сите тагови спроведен.На прв, ќе испрати пари за да Aliexpress веб-сајт, откако ќе ги примите објект, на Aliexpress веб-сајт може да се испрати на вашата исплата, па вашата исплата е 100% сигурен !
Превозот и Предавање
Бесплатен Превозот од кина пост. Ние ќе ги остават пораки кога таму е задоцнување во превозот. Ние сакаме да знаеме за вашите сугестии и мислења за нашите производи и услуги со вашиот повратните информации.

Детали

Wattage:
10M 100 LEDS, 20M 200 LEDS
Тип На Објект:
Монистра
Извор На Енергија:
DC
Водоотпорен:
Yes
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Напон:
6V
Број На Модел На:
R-1050
Обликот:
Капка Вода
Употреба:
Празник,Свадба
Должина:
10M 33FT
боја:
Бела,Жолта,Црвена,Виолетова,Зелена,Сина,Мулти,Розова
Карактеристики:
отворено string светлина
сертификација:
CE, CCC,RoHS
Осветлување Растојание:
10CM,100 Светилка
Извор На Енергија:
220V ,Адаптер DC 12V 1А
Тело Материјал:
Бакар
Нето тежина:
150g
Тело Материјал:
Бакар
Свеж

Избор на клиенти