.

.

New
SMXL плус големина М-5XL Мотоцикл СТП Кожна Јакна Жените Зима Нова Мода Грб Патент Outerwear јакни Нов тенок црна патент

SMXL плус големина М-5XL Мотоцикл СТП Кожна Јакна Жените Зима Нова Мода Грб Патент Outerwear јакни Нов тенок црна патент

DEN 1431.00
DEN 2016.00

Стока
Достапно.

големина на Рамо градите должина S 36cm 84 CM 57 CM М 37cm 88 CM 58 CM L 38cm 92 CM 59 CM XL 39cm 96 CM 60 CM 2 XL 40cm 100 CM 61 CM 3 XL 41cm 104 CM 62 CM 4 XL 42cm 108 CM 63 CM 5 XL 43cm 112 CM 63 CM Тоа е големината на кина, мерено во сантиметри, Што е единица за големина на конверзија?, 1 инч=2.54 см, 1cm=0.3937 инч. Сликата е обработени и малку поинаква од објектот Драги пријатели, ако не знаете како да се избере големината, ве Молиме да ни кажете вашата висина и тежина, Ние ќе ви даде некои совети се надеваме дека ќе го изберат задоволни облека, стилови и големини

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Крпеница
Тип:
Тенок
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Viscose
Бренд Име:
smxl
Број На Модел На:
s06sm23wjk002
Маскирани:
No
Облека Должина:
Редовни
Декорација:
Синџири,Патентите
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
PU
Свеж

Избор на клиенти