.

.

New
година Пролет, Есен основните јакна грб Жените Секојдневен Солидна Lapel Маскирани Нови Суичери се Сврти надолу Јака Pullovers 110520

година Пролет, Есен основните јакна грб Жените Секојдневен Солидна Lapel Маскирани Нови Суичери се Сврти надолу Јака Pullovers

DEN 574.56

Стока
Достапно.

2016 година Пролет, Есен основните јакна грб Жените Секојдневен Солидна Lapel Маскирани Нови Суичери се Сврти надолу Јака Pullovers

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Pullover
Стил:
Повик
Јака:
Копчето До Јака
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Џебови
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Најлон,Памук,Бамбус Влакна
Тип:
Редовни
Број На Модел На:
S-2Xl
Свеж

Избор на клиенти