.

.

New
ТАНЦУВАЊЕ КРИЛЈА Пролет И Есен Краток Кожа Кожна Облека Плус Големина 5XL Комбинација Кожна Јакна Жените на РМ-14

ТАНЦУВАЊЕ КРИЛЈА Пролет И Есен Краток Кожа Кожна Облека Плус Големина 5XL Комбинација Кожна Јакна Жените на РМ-14

DEN 1812.00
DEN 2625.60

Стока
Достапно.

Pls ја напушти полно име. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди нас, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Се Врати Стоката :
Ако постојат проблеми во врска со квалитетот, ние го прифати враќањето на стоката.
Вистински стоки имаат некоја боја разликата со слики во продавница. (обично ние внимателно проверете пред испраќање на стоката, ние не ја испратите на оштетена стока)
Ако не ви се допаѓа добра, можете да се вратите добро, но ќе ги плати сите превозот надомест. (Вклучувајќи го и превозот надомест за вас и надоместокот за нас)
Pls контактирајте со нас во 7days откако ќе се добие пакет за детали адреса за враќање. Однапред ви благодариме.

Детали

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
СТП,Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
ТАНЦУВАЊЕ КРИЛЈА
Тип:
Тенок
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
РМ-14
Маскирани:
No
Декорација:
Патентите
Свеж

Избор на клиенти