.

.

New
Полна Боја Дами Самоубиец Јакни Мода и Ретро Бејзбол палто за жените Студентите Ребрести Ракав Feminina Основните Outwear

Полна Боја Дами Самоубиец Јакни Мода и Ретро Бејзбол палто за жените Студентите Ребрести Ракав Feminina Основните Outwear

DEN 383.00
DEN 510.24

Стока
Достапно.

Јас сум повторно продавачот,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена,благодарение! >>Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Spandex
Боја : Како на сликата шоу
Сезона : Пролет, Лето, Есен/Падне
Ocassion : Неврзан
Топ Должина Градите Дебелина Ракави cm инчен cm инчен cm инчен S 59 23. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. >>Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.
Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5pcs).

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
WEIXINBUY
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Повик
Декорација:
Печ Дизајни,Џебови
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Број На Модел На:
џемпер
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Свеж

Избор на клиенти