.

.

New
2017 есен нови Европски стил цвет печати chiffon кимоно јакна , chiffon кошула , жени јакна

2017 есен нови Европски стил цвет печати chiffon кимоно јакна , chiffon кошула , жени јакна

DEN 857.00
DEN 974.40

Стока
Достапно.

Боја : Како на сликата Големина : S, M, L S : Должина : 69cm, Рамо и Биста : Било која големина M : Должина : 70cm, Рамо и Биста : Било која големина L : Должина : 61cm, Рамо и Биста : Било која големина
Единица : cm , дозволувајќи им на грешка на 2-3cm )
( Поради снимање светлина и монитор Причина , сликата боја може да бидат пристрасни , да преовладуваат во вид !) Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Answer : ___________________________ NOTE : Кина пост воздухот обично треба 15-28 дена се постигне , EMS и DHL треба 5-7 ден reah ,во Различни земји, време е малку поинаква. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Големина или Одговара Прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Детали

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Облека Должина:
Редовни
Затворање Тип:
Еден Гради
Ткаенина Тип:
Chiffon
Маскирани:
No
Јака:
О Деколте
Боја Стил:
Природна Боја
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Шема
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Шаблон Тип:
Печати
Тип:
Лилјак Ракави
Стил:
Моден
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти