.

.

New
жените Долг Ракав Осип Чувари Кошула за Сурфање Кану Гребло да се Качите bodysurfing bodyboarding сурфање на ветер kayaking Розова Печатени

жените Долг Ракав Осип Чувари Кошула за Сурфање Кану Гребло да се Качите bodysurfing bodyboarding сурфање на ветер kayaking Розова

DEN 1056.00
DEN 1507.68

Стока
Достапно.


Промоција : 5% ПОПУСТ за 2 парчиња или повеќе
Жените Долг Ракав Осип Guard
Модел# : SN03
Материјал : Lycra ( 82% Најлон + 18% Spandex)
Дизајн : Долг Ракав Т Кошула, Дигитални Печатени
Карактеристики : Двете стилски и удобно Мека дише, брз сува, лесни и еластичен УВ Blcking 98.8% Мода Печатени
Големина Водич : Големина ( cm) S M L XL Градите (cm) 74 78 82 86 Половината (cm) 62 66 70 74 Должина (cm) 55 57 59 61 Тежина (килограми) 40-48 48-55 55-60 60-70 Висина (cm) 152-162 158-168 166-175 174-188
1. Ако вашата висина, големина и вашата тежина големина се контрадикторни едни на други, а потоа тежината големина може да се препорача.
2. Прирачник за Мерење, за референца. Ве молиме прифатете го Грешка Опсегот е околу 2-3cm (Околу 1 Инч) податоци
Само на Врвовите за продажба, ако сакате да го leggings, ве молиме кликнете на сликата подолу :
Модел Шоу :

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Осип Стражари
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Lycra,Spandex
Број На Модел На:
SN03
Свеж

Избор на клиенти