.

.

New
Бесплатен Превозот 100PCS 5x20mm AGC Стакло Осигурач Носителот Внатрешно завртки тип со 22 AWG жица

Бесплатен Превозот 100PCS 5x20mm AGC Стакло Осигурач Носителот Внатрешно завртки тип со 22 AWG жица

DEN 1413.00
DEN 1536.00

Стока
Достапно.

Шенжен Интегритет електронски Ко. Ltd.
(Компанијата обезбедува one-stop појавување цел услугата, да имате потреба за корисници, ве молиме контактирајте со нас!)
Како што многу од нашите производи, не еден по еден испратите, како на пример во продавница не може да го најдете вашиот производ, ве молиме контактирајте со сервисот.
Компанијата продаваат сите видови на IC интегрирано коло, диоди и audion, inductance capacitance отпор, кристал, led, разни видови на прекинувачот, Спојување, Реле, potentiometer,pin заглавија и приклучоци, Конектор, модули, и различни додатоци и така натаму.
Специјализирана во обезбедување на целосен сет на цел услуги.
Компанијата има долго-рок продажбата на искуство, клиентот paramountcy, Да им обезбеди на клиентите со квалитет на производите!
Компанијата има за цел : квалитетни производи, разумни цени, брза испорака, сервис-ориентирани развоен концепт. да се обезбеди повеќето на клиентот со задоволителна услуга redounding по, connive развој и воспоставување на долгорочна соработка!
Бесплатен Превозот 100 PCS 5x20mm AGC Стакло Осигурач Носителот Внатрешно завртки тип со 22 AWG жица
Спецификации :
за 5x20mm осигурач
во согласност завртка тип
кабел спец : 22 AWG(0.3mm2),Номинална струја : 6.3 На
Пакувањето вклучува
осигурач носителот x 100pcs

Детали

Број На Модел На:
H520R
Употреба:
Низок Напон
Кршење Капацитет:
Ниска
is_customized:
Yes
Тип На Единица:
многу (100 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.440kg (0.97lb.)
Пакет Големина:
30cm x 25cm x 3cm (11.81in x 9.84in x 1.18in)
Свеж

Избор на клиенти