.

.

New
(10 компјутери/многу) T250mA 250V 5 x 20mm Бавно Удар Стаклена Цевка Осигурач, УЛ VDE RoHS Одобрен, 250mA, 0.25 А, 0.25 Amp.

(10 компјутери/многу) T250mA 250V 5 x 20mm Бавно Удар Стаклена Цевка Осигурач, УЛ VDE RoHS Одобрен, 250mA, 0.25 А, 0.25 Amp.

DEN 239.52

Стока
Достапно.


Бавно Удар Стаклена Цевка Осигурувачи, Тековната 250m A ( T250m A ), Напон 250 V AC .
Големина : Ø5mm x L20 mm / 0.2" x 0.8"
Количина : многу 10 парчиња ( Спакувана во убава пластична кутија ).
Мултинационалните Безбедност Одобрени.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
Pb Слободни, Ro HS Согласност.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Детали

Број На Модел На:
ФУ-A20/T250mA-10
is_customized:
Yes
Употреба:
.
Кршење Капацитет:
.
Стандарди За Безбедност:
.
Свеж

Избор на клиенти