.

.

New
shhworldsea 10pcs Избрани МАКСИ Осигурач 20A30A40A50 60A Авто осигурач Сечилото осигурач за Автомобилската

shhworldsea 10pcs Избрани МАКСИ Осигурач 20A30A40A50 60A Авто осигурач Сечилото осигурач за Автомобилската

DEN 145.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.


shhworldsea 10pcs Избрани МАКСИ Осигурач 20 A30 A40 A50 60 A Авто осигурач Сечилото осигурач за Автомобилската
многу вклучуваат :
20 A 2 ПАРЧИЊА
30 A 2 ПАРЧИЊА
40 A 2 ПАРЧИЊА
50 A 2 ПАРЧИЊА
60 A 2 ПАРЧИЊА
ЗАБЕЛЕШКА : сликата на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина
Друг производ што ќе може да заинтересирани во

Детали

Објектот Дијаметар:
1.4cm
Објектот Должина:
1.6cm
Име На Модел:
макси осигурач
Објектот Висина:
1.4cm
Материјал Тип:
Пластични
Година:
2016 година
Бренд Име:
shhworldsea
Номинална Струја:
20A
Објектот Ширина:
1.2cm
Објектот Тежина:
0.04kg
Специјални Функции:
макси осигурач
Свеж

Избор на клиенти