.

.

New
shhworldsea 500pcs 8мм 25A авто Мини Нож Осигурач Автомобил осигурач за mondeo за форд

shhworldsea 500pcs 8мм 25A авто Мини Нож Осигурач Автомобил осигурач за mondeo за форд

DEN 2607.00
DEN 3523.20

Стока
Достапно.


500pcs 8мм 25 A авто Мини Нож Осигурач Автомобил осигурач за mondeo за форд
пакување :
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Детали

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Висок квалитет
Име На Модел:
mirco2 тип
Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
pc&материјал
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
0.3inch
Година:
од 1978-на
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти