.

.

New
shhworldsea 300pcs авто микро мини Осигурач Автомобил Брод Камион Сечилото осигурувачи 5A 7.5 А 10A 15A 20A 25A 30A 35A 40A-микро мешани

shhworldsea 300pcs авто микро мини Осигурач Автомобил Брод Камион Сечилото осигурувачи 5A 7.5 А 10A 15A 20A 25A 30A 35A 40A-микро

DEN 728.00
DEN 791.52

Стока
Достапно.


shhworldsea микро мини Осигурач Автомобил Брод Камион Сечилото 5 A 7.5 А 10 A 15 A 20 A 25 A 30 A 35 A 40 A-микро мешани
Ве молиме изберете три струи,секој од нив ќе биде 100pcs
ВАЖНО : По купување ,ве Молиме дозволете ни да се знае вашиот избор
Инаку,ние ќе брод 5 A 10 A 15 A ,секој од нив ќе биде 100pcs
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Детали

Објектот Висина:
0.9cm
Материјал Тип:
Цинк легура/ Пластика
Специјални Функции:
мини автомобили сечилото осигурач
Година:
2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
shhworldsea
Име На Модел:
мини автомобили сечилото осигурач
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
1.1cm
Модел:
300pcs микро осигурач
Примена:
Автомобилската
Автомобил Производител:
ЗА Nissan ЗА Тојота
Свеж

Избор на клиенти