.

.

New
shhworldsea Ниско-proflie микро мини 120pcs мешани кутија Автоматски Осигурувачи Брод Камион Сечилото автомобил осигурач 5A 10A 15A 20A 25A 30A Бесплатен превозот

shhworldsea Ниско-proflie микро мини 120pcs мешани кутија Автоматски Осигурувачи Брод Камион Сечилото автомобил осигурач 5A 10A

DEN 556.00
DEN 604.32

Стока
Достапно.


shhworldsea Ниско-proflie микро мини 120pcs мешани кутија Автоматски Осигурувачи Брод Камион Сечилото автомобил осигурач 5 A 10 A 15 A 20 A 25 A 30 A Бесплатен превозот
На оваа аукција е за нов 120pc автомобилската сечилото осигурач асортиман ,содржат најчесто се заменува осигурувачи во автомобили.
Боја кодирани за лесна идентификација
20pcs 5 A
20pcs 10 A
20pcs 15 A
20pcs 20 A
20pcs 25 A
20pcs 30 A
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Детали

Објектот Висина:
0.9cm
Материјал Тип:
Цинк легура/ Пластика
Специјални Функции:
мини автомобили сечилото осигурач
Бренд Име:
shhworldsea
Година:
2017
Име На Модел:
мини автомобили сечилото осигурач
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
1.1cm
Примена:
Автомобилската
Автомобил Производител:
ЗА Nissan ЗА Тојота
Свеж

Избор на клиенти