.

.

New
400PCS Автомобилската Сечилото авто осигурач 1А 2А 3А 5A 7.5 А 10A 15A 20A 25A 30A35A40AMedium Автомобил Авто Камион SUV Сечилото Осигурач 19MM--средината на мешани

400PCS Автомобилската Сечилото авто осигурач 1А 2А 3А 5A 7.5 А 10A 15A 20A 25A 30A35A40AMedium Автомобил Авто Камион SUV Сечилото

DEN 591.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.


400 PCS Автомобилската Сечилото авто осигурач 1А 2А 3А 5 A 7.5 А 10 A 15 A 20 A 25 A 30 A35 A40 AMedium Автомобил Авто Камион SUV Сечилото Осигурач 19 MMсредината на мешани
Ве молиме изберете еден струја.секој од нив ќе биде 100pcs
ВАЖНО : По купување ,ве Молиме дозволете ни да се знае вашиот избор
Инаку,ние ќе брод 5 A 100pcs

Детали

Објектот Висина:
1.9cm
Бренд Име:
shhworldsea
Име На Модел:
Медиум
Објектот Ширина:
0.49cm
Година:
2014
Специјални Функции:
отпорна
Објектот Должина:
1.9cm
Материјал Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
1.44cm
Објектот Тежина:
0.7kg
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
Buick, Chevrolet, Хонда, Hyundai,Mazda, Нисан, Тојота, Фолксваген
Свеж

Избор на клиенти