.

.

New
shhworldsea Бесплатен Превозот МЕДИУМ Цинк 5A АВТОМОБИЛ СЕЧИЛОТО ОСИГУРАЧ 5A ЖОЛТА АВТО МИНИ ОСИГУРУВАЧИ 100 КОМПЈУТЕРИ/многу

shhworldsea Бесплатен Превозот МЕДИУМ Цинк 5A АВТОМОБИЛ СЕЧИЛОТО ОСИГУРАЧ 5A ЖОЛТА АВТО МИНИ ОСИГУРУВАЧИ 100 КОМПЈУТЕРИ/многу

DEN 419.00
DEN 455.52

Стока
Достапно.


shhworldsea Бесплатен Превозот МЕДИУМ Цинк 5 A АВТОМОБИЛ СЕЧИЛОТО ОСИГУРАЧ 5 A ЖОЛТА АВТО МИНИ ОСИГУРУВАЧИ 100 КОМПЈУТЕРИ/многу
Опис
Многу од 100 Парчиња.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
АВТОМОБИЛ СЕЧИЛОТО ОСИГУРАЧ 5 A 5 A СИНА АВТОМАТСКИ ОСИГУРУВАЧИ
На оваа аукција е за нов 100pc автомобилската сечилото осигурач асортиман ,содржат најчесто се заменува осигурувачи во автомобили.
Боја кодирани за лесна идентификација
100pcs 5 A
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Детали

Објектот Тежина:
0.3kg
Материјал Тип:
Цинк легура/ Пластика
Објектот Ширина:
1.9cm
Година:
2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
shhworldsea
Специјални Функции:
Медиум автомобил сечилото осигурач
Име На Модел:
Медиум автомобил сечилото осигурач
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Примена:
Автомобилската
Автомобил Производител:
Ауди, Фолксваген
Свеж

Избор на клиенти