.

.

New
ЕДИНИЦА UTD1025CL 3,5 LCD Дигитален Рачен Oscilloscope + Бесплатен Превозот од DHL/UPS/ТНТ/Федекс/EMS

ЕДИНИЦА UTD1025CL 3,5 LCD Дигитален Рачен Oscilloscope + Бесплатен Превозот од DHL/UPS/ТНТ/Федекс/EMS

DEN 11855.52

Стока
Достапно.

Ве молиме имајте на ум ова.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Добредојдовте!! Ве молиме прочитајте ги СИТЕ ПОЛИТИКИ од нас пред да купите. кога цел за нас, За руските купувачи, треба да се понуди На Целосното Име на примачот
Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.(ЕМС Услуга Само за руски Клиенти)
Ние ќе брод од единицата за конкретна компанија прво, тоа ќе биде потребно за 2-3 дена, а потоа се изразат компанијата ќе се справи со пакетот, така да може да се провери на следење на број на интернет по околу 4 дена.
Ако имате дополнителни прашања или проблеми во врска со оваа точка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager. Бела и црна екранот за вашата опција, совршен за употреба на отворено со силна светлина;
6. Увозни давачки утврдени од страна на Царината.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел,ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации . Изолиран USB за многу побезбедна комуникација;
5. Сосема нов
замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Се истакна : купувачот во Бразил Мора да бидат обезбедени од CNPJ (CPF) /ДДВ Бр. Ние ќе одговор на повеќето E-mail во рок од 24 часа.Многу благодарност однапред. Целосно Автоматско Скала; Вертикална Скала и Timebase автоматски се приспособува со сигнал и без никакви рачно мешање;
2.

Детали

Во Реално Време Земање Мостри Стапка:
200MSa/s
Бендот Ширина:
Помалку од 60MHz
Големина На Дисплеј:
3.0 - 4.9 Инчи
Бренд Име:
ЕДИНИЦА
Дигитални Канали:
1
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
UTD1025CL
Резолуција На Екранот:
640*480 Пиксели
Рекорд Должина:
1
Е Батеријата Demountable:
No
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти