.

.

New
За Глок Пиштол Блиц Светлина Оружје Светлина Тактички Факел Светло 20mm Железнички Планината Пиштол светлина за Пиштол Airsoft

За Глок Пиштол Блиц Светлина Оружје Светлина Тактички Факел Светло 20mm Железнички Планината Пиштол светлина за Пиштол Airsoft

DEN 806.00
DEN 1074.72

Стока
Достапно.

Кина пост воздух mail , бесплатен превозот за повеќето земјата,но малку подолго време, треба да имаат доволно трпение за чекање на производи. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
Одобрен : CE/FCC
Забелешка : бидејќи батеријата е забрането во авионот, па ја пратите пратката без батерија!
Можеби како овие (^o^)/ НАШЕТО ВЕТУВАЊЕ!!! 1.Благодарам многу. Ако имаш погрешна објектот, ве молиме да ги слика за пакет и објектот што сте го добиле, тогаш контактирајте не директно .Тоа е невозможно да се реши вашиот проблем, ако не знаеме за прашањето! Благодарение толку многу!
. ^_^
LED Пушка Пушка Глок Пиштол Блиц Светлина 600 Лумен Тактички Факел Светилка со Ослободување 20mm Планината за Пиштол Airsoft
Осветлување Растојание : 100-200 метри
Префрлете Го Режимот : Висок/Низок
Поддршка Dimmer : Една датотека
Функција : Шок Отпорни
Модел на LED Монистра : П5
Фокусна Должина : Non-прилагодлив
Светлото Тип : лов
Главни Карактеристики :
- Компактен и лесен дизајн, работа да се носат
- Белата светлина илуминатор ќе не забавува работата или стрелецот вештина
- Елоксирани авиони одделение алуминиум времето - доказ компактен дизајн на каросерија
- Лесно се инсталира и расклопување, без било алатка
- Тоа е лесна за употреба во сите Поставки, дома, тактички, полицијата и сокриени носат
ЛЕР :
- Тип : КРИ XP - G - R5
- Светла Боја : Бела
- Прозрачна Флукс : 600 lm
- Животниот век : 80000 часа
На Прекинувач :
- Позиција : Опашка
- Тип : Десно кон Лево за да се префрлате префрлате
Метод : Лево и Десно и притисни и повлечете
Функција : прекинувач ви овозможува да одберете 100% бела светлина или одбранбени strobe
2 Начини : Силна и Strobe
Внимание : за да се Префрлате се префрлат во лево за да се постигне висок режим за прв пат, а потоа брзо отворање и затворање на за да стигнат до strobe режим
Меморија : Никој
Материјал :
- Алуминиумска легура случај
- Зајакнато стакло леќа
- Високо полиран алуминиум рефлектор
- Тешко елоксирани немиот црно површински третман
Извор на енергија : 1 x CR 123 A(Не се Вклучени)
На Траење : Околу 2,5 часа
Работна Температура : - 30 ~ 50 Целзиусови Степени
Боја : Црна
Димензии :
- Дијаметар од 25 мм
Тежина : 80 g
Забелешка : Овој производ е погоден за сите пиштоли инсталиран со Picatinny железница.

Детали

Број На Модел На:
X100
Тип На Објект:
Рефлектори
Лумен:
600
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
LED Светилки
Зум:
No
Wattage:
600w
Тип На Батерија:
18650
сертификација:
CCC
Батеријата:
1 x CR 123A(Не се Вклучени)
Свеж

Избор на клиенти