.

.

New
1/4-20x10mm Барел Орев Рамна Глава Хексадецимален Штекер Ракав оков за Мебел

1/4-20x10mm Барел Орев Рамна Глава Хексадецимален Штекер Ракав оков за Мебел

DEN 619.20

Стока
Достапно.

3 / парче
Предмет : 1/4-20x10mm Барел Орев Рамна Глава Хексадецимален Штекер Ракав оков за Мебел
Тема Големина 1/4-20
Должина(мерка под главата) = 10 mm
Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ова е 50 парчиња/Многу Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас Испорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса.
Ние го поздравуваме клиенти, деловни здруженија и пријатели од сите делови на светот за да не контактирате и да побарате соработка за взаемна корист. Ве молиме не го остави негативни повратни информации. Jiashan Shun Heng fastener Co. се наоѓа во Jiaxing Градот и е специјализирана во производство подлошки, пролет ореви, ореви,завртки и многу други видови на сврзувачки елементи. Повратни информации : Ние искрено се обезбеди добри производи и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации, клиентите задоволство и поддршка е нашиот најдобар врати Ако има нешто што не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да ви помогне да ги реши проблемите. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.3 / парче НАС 13.6 / парче НАС 12. Со искусен и професионален тим, имаме извезуваат нашите производи на многу земји и региони низ целиот свет, особено во Југоисточна Азија, Источна Европа, Африка, Блискиот Исток, САД,Русија,и така натаму.

Детали

DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
1/4-20x10
is_customized:
Yes
Тип:
барел нут
Теми Големина:
1/4-20
Должина(мерка под главата):
10 mm
Свеж

Избор на клиенти