.

.

New
100PCS M5 M6 М8 M10 Пластика, Најлон Страната Хексадецимален Нут

100PCS M5 M6 М8 M10 Пластика, Најлон Страната Хексадецимален Нут

DEN 403.00
DEN 474.24

Стока
Достапно.

M6 Нерѓосувачки Челик Хексагонални Страната Најлон Заклучување Орев
Theitems ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.
Ви благодариме на посетата на нашата продавница.

Детали

Големина:
M8, M5, M6
боја:
бела, црна, жолта
Тип:
Прирабница И Ореви
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
M6
DIY Материјали:
Металугрија
Свеж

Избор на клиенти