.

.

New
5Pcs/Многу М3 304 од не ' Рѓосувачки Челик Кревање Око Орев Прстен Форма Ореви око ореви CPC132

5Pcs/Многу М3 304 од не ' Рѓосувачки Челик Кревање Око Орев Прстен Форма Ореви око ореви CPC132

DEN 206.40

Стока
Достапно.

Време на испорака : Испорака за 10-16 дена за САД, брод од страна на USPS од кина во САД. Испорака во светот брод од страна на Singpost пост за редовна пошта. Испорака во светот брод од страна на Кина пост за препорачана пошта. Испорака за 20-35 дена во Канада и Азиски земји, Испорака за 30-45 дена да земји во европа, Океанија земји Испорака околу 45-60 дена да Јужна Америка , Африкански земји Цел& испорака : 1, Испорака во светот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на плаќање.Ние ќе брод на стоките од страна на Пеат пост без следење Бр., Ако додадете следење на Никој., Додадете повторно,брод од страна на кина пост. 2, Ако цел повеќе од Ние ќе плаќаат такса за да го додадете следење Бр. на Кина Пост препорачана пошта , Контактирајте со нас на : 1. Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека Ebay Клиент 100% Задоволни и да ги реши било каков проблем за вас. 2. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние исто така ќе ви дадат позитивен фидбек. 3. Ако не сте задоволни , ве Молиме контактирајте со нас преку e Bay порака , Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот во рок од 24 часа .

Детали

DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
M3
Тип:
Кревање Око Нут
Свеж

Избор на клиенти