.

.

New
M4x10 Најлон Хексадецимален Изолација Завртки Орев Ќор-Сокак Пластични Додатоци На Бела Обратна Заклучување Коло Поддршка

M4x10 Најлон Хексадецимален Изолација Завртки Орев Ќор-Сокак Пластични Додатоци На Бела Обратна Заклучување Коло Поддршка

DEN 1886.40

Стока
Достапно.

Ве молиме не го остави негативни повратни информации. Со искусен и професионален тим, имаме извезуваат нашите производи на многу земји и региони низ целиот свет, особено во Југоисточна Азија, Источна Европа, Африка, Блискиот Исток, САД,Русија,и така натаму. се наоѓа во Jiaxing Градот и е специјализирана во производство подлошки, пролет ореви, ореви,завртки и многу други видови на сврзувачки елементи. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Должина(mm) Конец на Големината на Пакет BSCB-405 5 М4 6 М4 1000 BSCB-407 7 М4 8 М4 1000 9 М4 1000 10 М4 1000 BSCB-411 11 М4 BSCB-412 12 М4 BSCB-413 13 М4 BSCB-414 14 М4 15 М4 1000 BSCB-418 18 М4 20 М4 1000, Ако сакате да купите друга големина која на производи не е во листата, во нашата продавница pls контактирајте со нас Испорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса. Ви благодарам многу. Jiashan Shun Heng fastener Co. Повратни информации : Ние искрено се обезбеди добри производи и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации, клиентите задоволство и поддршка е нашиот најдобар врати Ако има нешто што не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да ви помогне да ги реши проблемите.
Ние го поздравуваме клиенти, деловни здруженија и пријатели од сите делови на светот за да не контактирате и да побарате соработка за взаемна корист.
Предмет : M4x10 Најлон Хексадецимален Изолација Завртки Орев Ќор-Сокак Пластични Додатоци На Бела Обратна Заклучување Коло Поддршка
B = 10 mm
Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ова е 1000 компјутери/многу М4 Серија Листа Точка БР.

Детали

Број На Модел На:
410
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Тип:
ќор-сокак
Навој Дијаметар:
M4
Теренот:
0.7 mm
Должина:
10 mm
боја:
оф-бела
Материјал:
Nylon6/6 (ul) (RoHS)
Свеж

Избор на клиенти