.

.

New
M3x16 Најлон Хексадецимален Стенд-оф Spacer Ореви Пластични Делови Обратна Заклучување Коло Поддршка

M3x16 Најлон Хексадецимален Стенд-оф Spacer Ореви Пластични Делови Обратна Заклучување Коло Поддршка

DEN 2016.00

Стока
Достапно.

9 #6 (1/8") 1000 19.
Предмет : M3x16 Најлон Хексадецимален Стенд-оф Spacer Ореви Пластични Делови Обратна Заклучување Коло Поддршка
A = 15. Ви благодарам многу.0 #6 (1/8") 1000 Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во листата, во нашата продавница pls контактирајте со нас Испорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса.5 #6 (1/8") 1000 35. се наоѓа во Jiaxing Градот и е специјализирана во производство подлошки, пролет ореви, ореви,завртки и многу други видови на сврзувачки елементи. Повратни информации : Ние искрено се обезбеди добри производи и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации, клиентите задоволство и поддршка е нашиот најдобар врати Ако има нешто што не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да ви помогне да ги реши проблемите. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.9 mm
Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ова е 1000 компјутери/многу Точка БР.
Ние го поздравуваме клиенти, деловни здруженија и пријатели од сите делови на светот за да не контактирате и да побарате соработка за взаемна корист. Ве молиме не го остави негативни повратни информации. Jiashan Shun Heng fastener Co.1 #6 (1/8") 1000 28.7 #6 (1/8") 1000 15.6 #6 (1/8") 1000 12. Со искусен и професионален тим, имаме извезуваат нашите производи на многу земји и региони низ целиот свет, особено во Југоисточна Азија, Источна Европа, Африка, Блискиот Исток, САД,Русија,и така натаму.

Детали

Број На Модел На:
LCS-16
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Тип:
ќор-сокак
тема големина:
#6 (1/8)
боја:
оф-бела
Материјал:
Nylon6/6 (ul) RoHS
Пламен Класа:
94V-2
Должина:
15.9 mm
Свеж

Избор на клиенти