.

.

New
2mm М2 Чиста Месинг Орев Метрички Навој Бакар Хексадецимален Завртки 50pcs/многу Хардвер Сите Големини во парк

2mm М2 Чиста Месинг Орев Метрички Навој Бакар Хексадецимален Завртки 50pcs/многу Хардвер Сите Големини во парк

DEN 456.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Ако поради транспорт на времето влијае на вашето расположение,ве Молиме цел анализа, бидејќи тоа не е мојата одговорност,но и одговорност на превозот на компанијата. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. Испорака 1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Се проценува Испорака Превозот Време : e Packet 5-15 дена ;Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-39 дена ;Сингапур Пост 15-39 дена ;DHL 3-7 дена . Со добар квалитет и најдобра услуга за вас! 3. Ако тежината на секоја над 2 KG,ние може да се одвои неколку пакување за вашиот испораката од страна на e Packet /Кина Пост /Сингапур Пост/DHL/ЕМС. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
2mm М2 Месинг Орев Метрички Навој Бакар Хексадецимален Завртки 50pcs/многу Хардвер
Големина : М2
Материјал : Чиста Месинг
Пакет : 50pcs
Нашите Услуги 1. Тежината и големината на пакетот во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува. Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе ја испорача стоката на време,но транспорт времето не можеме да точно знаат по породувањето,бидејќи тоа е поврзано со растојание, време, итн.

Детали

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Хексагонални Завртки
Број На Модел На:
M2
Свеж

Избор на клиенти