.

.

New
M6 (6mm) Сосема Нов СОЛИДНА МЕСИНГ ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН ЦЕЛОСНА ОРЕВИ 25pcs/многу

M6 (6mm) Сосема Нов СОЛИДНА МЕСИНГ ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН ЦЕЛОСНА ОРЕВИ 25pcs/многу

DEN 456.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Повратни информации 1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 2. Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена. Тежината и големината на пакетот во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува. Вашето мислење е многу важно за нас, пред нас даваат неутрални или негативни повратни информации, ние се надеваме можете да не контактирате,така што ние можеме да на задоволително ниво се реши вашиот проблем! 3. Ако тежината на секоја над 2 KG,ние може да се одвои неколку пакување за вашиот испораката од страна на e Packet /Кина Пост /Сингапур Пост/DHL/ЕМС. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Со добар квалитет и најдобра услуга за вас! 3. Услуги на клиентите : од понеделник до петок, 8 AM да 6ЧАСОТ 2. Пакување Стил : Едноставен пакет или ОЕМ пакет Плаќање 1.Ве молиме не ми даде неутрални или негативни повратни информации, бидејќи на транспорт време фактор,ви Благодариме! Конечно,ви Благодариме за времето,Нашата жетвата не е само цел, е Тоа што за нашата доверба, ви посакуваме да имате среќен шопинг!.

Детали

DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Хексагонални Завртки
Број На Модел На:
M6
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти