.

.

New
120PCS М2 Најлон Хексадецимален Изолација Завртки Орев Асортиман Комплет Standoffs Пластични Додатоци Сет

120PCS М2 Најлон Хексадецимален Изолација Завртки Орев Асортиман Комплет Standoffs Пластични Додатоци Сет

DEN 378.24

Стока
Достапно.

120 PCS М2 Најлон Хексадецимален Изолација Завртки Орев Асортиман Комплет Standoffs Пластични Додатоци Сет
Големина на : женски женски најлон ќор-сокак(10 PCS НА СЕКОЈА)
M2*6 M2*8 М2*10 M2*12
машки да се женски најлон ќор-сокак(10 PCS НА СЕКОЈА)
m2*6+5 M2*8+5 M2*10+5 M2*12+5
Најлон завртка м2*4 20pcs
М2 најлон орев 20pcs
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, нашиот производ се фабрички директна продажба, ако треба , ве молиме оставете порака до мене ,јас ќе ви одговориме во 3 часа, и јас ќе ви даде најниска цена во веб-сајт.

Детали

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
m2
is_customized:
Yes
Тип:
Хексагонални Завртки
Материјал:
Најлон PA66
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Свеж

Избор на клиенти