.

.

New
100pcs /многу м4*10+6 м4*10 машки да се женски најлон хексагонални тема ќор-сокак spacer

100pcs /многу м4*10+6 м4*10 машки да се женски најлон хексагонални тема ќор-сокак spacer

DEN 330.24

Стока
Достапно.

М4*10+6 Машки да се женски најлон хексагонални тема spacer

Детали

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Тип:
Хексагонални Завртки
Материјал:
Најлон PA66
MOQ:
100pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Должина:
10mm
Свеж

Избор на клиенти