.

.

New
Дувачкиот Завртки 200Pcs/многу Висок Квалитет M3*28 Машки да се Женски Месинг ќор-сокак Spacer Тема Lengten 6mm

Дувачкиот Завртки 200Pcs/многу Висок Квалитет M3*28 Машки да се Женски Месинг ќор-сокак Spacer Тема Lengten 6mm

DEN 1007.04

Стока
Достапно.

М3*28+6 Машки да се женски Месинг ќор-сокак Spacer

Детали

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
М3*28+6
is_customized:
Yes
Тип:
Standoffs
Материјал:
ДУВАЧКИОТ H59
MOQ:
200pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Свеж

Избор на клиенти