.

.

New
20pcs/ многу Висок Квалитет 3*4mm 3мм Цветен Алуминиумски Круг Низ Дупка ќор-сокак Spacer за Миење Дебелина 1mm

20pcs/ многу Висок Квалитет 3*4mm 3мм Цветен Алуминиумски Круг Низ Дупка ќор-сокак Spacer за Миење Дебелина 1mm

DEN 340.80

Стока
Достапно.

3*4(L) Алуминиумски Круг ќор-сокак Spacer боја : црвена , црна , gloden , сина Дозволете ни да знаете која боја да работи за вас, ве молиме
ГОЛЕМИНА : ID=3.1 MM OD=6 MM L=4

Детали

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
3.1*6*4
is_customized:
Yes
Тип:
Spacer
Материјал:
Алуминиум
MOQ:
20pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Свеж

Избор на клиенти