.

.

New
20pcs/ многу Висок Квалитет М3 Двојно Помине Женски Женски Хексадецимален Црвена или Црна Алуминиум ќор-сокак Spacer Должина 10мм--60mm

20pcs/ многу Висок Квалитет М3 Двојно Помине Женски Женски Хексадецимален Црвена или Црна Алуминиум ќор-сокак Spacer Должина

DEN 607.68

Стока
Достапно.

М3 Женски Женски Алуминиум Хексадецимален ќор-сокак Spacer
Навој=M3 L=10мм60mm
'

Детали

Големина:
M3x10, M3x15, M3x19, M3x20, M3x21, M3x23, M3x25, M3x27, M3x29, M3x30, M3x32, M3x37, M3x35, M3x40, M3x42, M3x44, M3x45, M3x48, M3x50, M3x55, M3x60
боја:
Црвена, Црна
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M3
Тип:
Standoffs
Материјал:
Алуминиум
MOQ:
20pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Големина:
M3
Должина:
10mm--60mm
Свеж

Избор на клиенти