.

.

New
20Pcs/Многу М8 Месинг Хексадецимален Нут

20Pcs/Многу М8 Месинг Хексадецимален Нут

DEN 186.24

Стока
Достапно.

М8 Месинг Хексадецимален Нут

Детали

DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Хексагонални Завртки
Број На Модел На:
M8
is_customized:
Yes
Материјал:
ДУВАЧКИОТ H59
MOQ:
20pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Свеж

Избор на клиенти