.

.

New
Бесплатен превозот 10Pcs DIN6926 GB6183 M5 M6 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексагонална Страната Нут Со Не се лизга Мат Заклучување Орев HW043Hex

Бесплатен превозот 10Pcs DIN6926 GB6183 M5 M6 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексагонална Страната Нут Со Не се лизга Мат Заклучување

DEN 131.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.

За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Ако сте задоволни со нашите производи, Pls ни даде 5 Ѕвезди
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Се разбира, колку повеќе наредбата, толку поголем попуст ќе добиете.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Ако сте незадоволни со вашите објекти, ве молиме јавете се во нашата Служба за корисници. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Секој спор предизвикан од ова е неразумно. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Овие навртки/ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, која е отпорна на ' рѓа и корозија.

Детали

Големина:
M5, M6
Бренд Име:
QYE
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
К Ореви
Број На Модел На:
M
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Единица:
10 Компјутери
Тежина На Пакет:
0.03
Пакет Големина:
13mmx11mmx5mm
Свеж

Избор на клиенти