.

.

New
Бесплатен превозот 50PcsM4 M5 M6 М8 M10 М12 304 од не ' Рѓосувачки Челик Rivnut Навој Занитвам Вметнете Nutsert Капа Занитвам Орев HW149Hex

Бесплатен превозот 50PcsM4 M5 M6 М8 M10 М12 304 од не ' Рѓосувачки Челик Rivnut Навој Занитвам Вметнете Nutsert Капа Занитвам

DEN 227.00
DEN 249.12

Стока
Достапно.

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако сте незадоволни со вашите објекти, ве молиме јавете се во нашата Служба за корисници. Секој спор предизвикан од ова е неразумно. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Ако сте задоволни со нашите производи, Pls ни даде 5 Ѕвезди
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Се разбира, колку повеќе наредбата, толку поголем попуст ќе добиете. Ние ќе ви даде позитивни повратни информации по добивањето на плаќање.
Како може песна?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.

Детали

Големина:
M4, M5, M6
Бренд Име:
QYE
Број На Модел На:
M
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Тип:
К Ореви
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Единица:
50 парчиња
Тежина На Пакет:
0.065
Пакет Големина:
13mmx11mmx5mm
Свеж

Избор на клиенти