.

.

New
10pcs/Многу Метрички DIN934 М14 Цинк Позлатен Јаглероден Челик Хексадецимален Орев Хексагонални Завртки Орев Нут

10pcs/Многу Метрички DIN934 М14 Цинк Позлатен Јаглероден Челик Хексадецимален Орев Хексагонални Завртки Орев Нут

DEN 379.00
DEN 398.40

Стока
Достапно.

Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа.0mm
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-30day Објект со бидат испратени во 48hours по целосната уплата.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.
Метрички DIN934 Цинк Позлатен Јаглероден Челик Хексадецимален Орев Количина : 10pcs Теренот : M14x2. Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика. Негативни повратни информации не реши ништо.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. Вашето задоволство е многу важен за нас.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.

Детали

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Хексагонални Завртки
Број На Модел На:
М14-10pcs
Свеж

Избор на клиенти