.

.

New
10pcs DIN985 M20 Нерѓосувачки Челик Најлон Вметнете Хексадецимален Заклучување Ореви А2 Хексагонални Nyloc Само Заклучување Орев

10pcs DIN985 M20 Нерѓосувачки Челик Најлон Вметнете Хексадецимален Заклучување Ореви А2 Хексагонални Nyloc Само Заклучување Орев

DEN 1577.00
DEN 1752.00

Стока
Достапно.

Следење на број на располагање по испратена - Кина Пост Обичен Мал Пакет Исклучени . Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и прибор и ќе ја плати се врати превозот надомест. Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија. Повратни информации и Комуникација
1. Се Враќа & Наплата Политика
1. Препорачана пратка на располагање, pls проверете кај нас за детали. Превозот и Поштенски
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат објект од денот таа е примена. Понекогаш треба повеќе од неколку денови, особено во текот на максималните периоди на работа поради вашата локална клиент царинење. Ако не сте добиле објект по време на испорака, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager за решавање. Pls проверете со вашата земја?s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. Превозот времето е само проценето но не гарантира. Постојат пријави се на купувачот?s одговорност. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, само нас контакт пред да замине неутрален или негативен фидбек.DIN985 Нерѓосувачки Челик Најлон Вметнете Хексадецимален Заклучување Ореви А2 Хексагонални Nyloc Само Заклучување Орев
Плаќања
1.

Детали

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Најлон Заклучување Ореви
Број На Модел На:
10pcs DIN985 M20
Потекло:
Ningbo,Кина(копно)
Материјал:
Нерѓосувачки челик А2 SUS 304
Стандард:
DIN985
Големина:
M20
Обложување:
Никој
Свеж

Избор на клиенти