.

.

New
100pcs DIN557 М5 А2 Нерѓосувачки Челик Метрички Плоштадот Ореви

100pcs DIN557 М5 А2 Нерѓосувачки Челик Метрички Плоштадот Ореви

DEN 456.00
DEN 506.40

Стока
Достапно.

Ви благодариме за соработката. Превозот времето е само проценето но не гарантира. Постојат пријави се на купувачот?s одговорност. Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена или превозот цена. Јас ќе бидам прифатена. Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија. Ако сте ги добиле вашите задоволни објект, не pls ми даде 100% совршен "Пет Ѕвезди" оценки за нашите производи и услуги. Реконструкцијата се достапни само за неисправни производи и мора да ни даде специфична причина за нашите неисправни производи. Превозот и Поштенски
1. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и прибор и ќе ја плати се врати превозот надомест. Ако не сте добиле објект по време на испорака, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager за решавање. Можете да добие целосна наплата откако ќе го добиете вашиот врати објектот. Царинските такси, нормално, обвинет од страна на превозот компанија или наплатените кога ќе ги собереш на објектот до. Препорачана пратка на располагање, pls проверете кај нас за детали. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена, неплатени спорот ќе биде поднесена до aliexpress за кои не се плаќа понудувачи. Објектот ќе биде испратен во рок од 1-5 дена, главно, преку Кина Пост Воздух Mail по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса.

Детали

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Плоштад Ореви
Број На Модел На:
100pcs DIN557 М5
Потекло:
Ningbo,Кина(копно)
Материјал:
Нерѓосувачки челик А2 SUS 304
Стандард:
DIN557
Големина:
M5
Обложување:
Никој
Свеж

Избор на клиенти