.

.

New
50pcs DIN439 M6 Нерѓосувачки Челик Орев А2 Unchamfered Хексагонални Хексадецимален Глава, Тенок Ореви

50pcs DIN439 M6 Нерѓосувачки Челик Орев А2 Unchamfered Хексагонални Хексадецимален Глава, Тенок Ореви

DEN 328.00
DEN 364.32

Стока
Достапно.

Царинските такси, нормално, обвинет од страна на превозот компанија или наплатените кога ќе ги собереш на објектот до. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена, неплатени спорот ќе биде поднесена до aliexpress за кои не се плаќа понудувачи. Верувам дека добрата комуникација може да ги реши сите проблеми и ни донесе добра пријателство. Повратни информации и Комуникација
1. Ви благодариме за соработката. Следење на број на располагање по испратена - Кина Пост Обичен Мал Пакет Исклучени . Pls проверете со вашата земја?s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. Превозот времето е само проценето но не гарантира. Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена или превозот цена. Се Враќа & Наплата Политика
1. Ако имате било какви прашања во врска со плаќање, pls контактирајте со нас преку e-mail или trademanager. Ако сте ги добиле вашите задоволни објект, не pls ми даде 100% совршен "Пет Ѕвезди" оценки за нашите производи и услуги. Превозот и Поштенски
1. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса. Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Јас ќе бидам прифатена. Постојат пријави се на купувачот?s одговорност. Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија.

Детали

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Тенка Ореви
Број На Модел На:
50pcs DIN439 M6
Потекло:
Ningbo,Кина(копно)
Материјал:
Нерѓосувачки челик А2 SUS 304
Стандард:
DIN439
Големина:
M6
Обложување:
Никој
Свеж

Избор на клиенти